Gürkut Gürsoy

Şimdi Yan Bastık

In bilet fiyatı, fedakarlık, taraftar, zam on Ağustos 30, 2009 at 2:51 pm
Aziz Yıldırım’ı çıldırtan olay
Fanatik Gazetesi’nin haberine göre ve Fanatik’ten alıntı yapan Hürriyet Gazetesi’ne göre Başkan Aziz Yıldırım, yedek yönetici olarak listesine aldığı Emin Gürhan İskender’i, yaptığı bir hata sonrası tek kalemde sildi.
Fanatik gazetesinin haberine göre; Yönetime girerken, 1 milyon Dolar katkıda bulunacağı taahhüdünde bulunan ve bunu taksitlerle ödeyeceğini söyleyen İskender’in verdiği çeklerden birinin Düzce tesislerinin inşaatı başladığında muhasebe tarafından işleme konulduğu ancak karşılığının çıkmadığı belirlendi. Herkesin fedakarlık yaptığı dönemde, yönetime yeni giren İskender’in sözünü tutmamasına çok sinirlenen Yıldırım’ın, kendisinden bir daha kulübe uğramamasını istediği ve mazeretlerini kabul etmediği öğrenildi. Bu arada Saracoğlu Stadı’nda tüm yöneticilerin fotoğraflarının bulunduğu panodan İskender’in fotoğrafının çıkartılması dikkat çekti.
(hurriyet.com.tr)
Bugün yarın resmi site bu haberi kesin yalanlar. O zaman işte haber doğru ya da yanlış, olan taraftara olur. Yani biraderim bu durum, taraftarlar olarak yan bastığımızın resmidir. Aziz bey 1 milyon doların hıncını kale arkalarını 55 yerine 80 yaparak çıkartır. Eksik kalanı ise engelliler kapısına tarife asarak halleder. Ne kadar engelli o kadar para.
Reklamlar
  1. Bu haberi okuduğum an aynı şeyi düşündüm. Başkan acısını bilet fiyatlarına yansıtır ve bizden çıkarır.

  2. Manisa maçı Migros kale arkası yarıdan fazlası boş. Sion maçı keza öyle. 55 az 1 milyon dolarlık çeke karşılık 75-80 mantıklı. Kolay mı Los Galacticos oynuyor sahada.

  3. Dün metrobüsle gittim maça. Kapıya yapışmış bir yazı vardı "Fenerbahçe Halk Demektir, 55 Lira Halt Etmektir" şeklinde. Bir amca "bu ne şimdi, ayıp ayıp" diyor. Ben de kapıya yapıştırmışlar diye kızıyor sandım. Meğer amca fiyata tepki gösteriyormuş.

  4. ya ben bugün gördüm "Ağaya beleş, halka 55" çok güldüm. Sonra düşündüm "lan iyi günümüz bu" yakındır 80 leri görmemiz.

  5. mükemmel iş bu sticker düşüncesi, tepkiyi her alanda vermek lazım. en azından sokaktakiler "kendileride maça girebilsin" diye birilerinin çabaladığını görsünler.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: