Gürkut Gürsoy

Peki peki anladık, her şeyi sen bilirsin!

In basketbol, endüstriyel futbol, taraftar on Aralık 5, 2009 at 10:03 pm

Futboldan sen anlarsın.

Basketbolu sen bilirsin.

170.000 kartınla 90.000 hattınla sen neymişsin be abi?!?!

O kartlar ve hatlar üzülüp ağlayabilir mi?

Bizim hattımız yok kartımız yok, sadece kan ağlıyoruz…

Teşekkürler başkan, bu takım senin eserin biliyoruz, çünkü her şeyden sen anlarsın!

Her maç sonrası susup 10 hafta sonra “kulüpler birliği başkanlığından istifa etmek” nedir?
Fenerbahçe’nin haklarını her maç sonrası savunamayacaksanız neden o koltukta oturuyordunuz? Şimdi koltuk sallantıya girince mi manevra yapmak, gündem değiştirmek aklınıza geldi. Bu istifanızı ancak sizin her dediğinizi yemeyi adet edinmiş tebaanız yer, biz yemeyiz.

Mayıs 2006 sonrası kaçmayacaktınız, istifalarla yürüyüp uzamayacaktınız. Hesap mı soracaksınız sayın Aziz Yıldırım? O zaman önce hesap vereceksiniz:
– 2006 Mayısı’nda ne oldu?
– Neden istifa ettiniz?
– Neden geri döndünüz?
– O günden bu yana neden gıkınızı çıkaramadınız?
– Neyin bedelini ödedik 2006 da? Ya da siz neyin bedelini ödediniz Fenerbahçe üzerinden?

8 hafta üst üste kazanırken ama takım sahada dökülürken ve hakemler yine hata yaparken neden sustunuz? Sonrasında Galatasaray maçı hariç sürekli kaybederken ve hakemler hata üstüne hata yaparken neden sustunuz? Kulüpler birliği başkanı olmak bunu gerektiriyorsa “neden Fenerbahçe başkanısınız”? Bizim haklarımızı 2006 dan bu yana savunamadınız, sustunuz, şimdi kongrede verdiğiniz söz kapınıza yaslanınca “esip gürlemek” nedir?

Savaş başlıyormuş! Komutana bakın. İlk fırsatta kulüp başkanlığından istifa etti 2006da. Şimdi de birlikten. Neyin birliği ise???

Reklamlar
  1. Vay be biz de yedik. Aziz bey istifa etmiş. Şimdi anasını ağlatacağız ortalığın. Artık bundan sonra 10 maç 11 galibiyet. Aziz bey kılıcı çekmiş. Sonuç belli o kılıç bize batar başkalarına bir halt olmaz.Tek yol var istifa ama kulüpler birliğinden değil Fenerbahçe başkanlığından.İnşaatına git başkan. Hadi git artık.

  2. hah şimdi naneyi yedik. 1- istifa etti2- savaş ilan ettiSonuç belli 3 sene üst üste şampiyon olacaktık ama engellediler! Ya arkadaş sen necisin orada? Ağlama duvarı mı orası? Kulübe bir bak. Sporcuların bardan, hastaneden çıkmaz oldular.Başkanlığı bırak sayın Yıldırım, hakkımızı savunacak birileri mutlaka çıkar. Siz sürekli gündem değiştirin.

  3. İş işten geçmiş istifa etmiş. bence Fenerbahçe' den istifa etseydi daha iyiydi. Geçmiş ola başkan. İnşaattan da anlarım futboldan da diyordunuz. Mümkünse inşaatla ilgilenin.

  4. Tek yol İstifa.Tek çare Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığından istifa etmesi.Gerisi boş, gerisi yalan…

  5. http://anfa1907.blogspot.com/2009/12/lutfen-brakn-artk-fenerbahcenin-haklarn.htmlYETER AZİZ YILDIRIM ARTIK YETERAZİZ YILDIRIM-MAHMUT USLU-DAUM-TANJEVİÇ GİDİN ARTIK

  6. Bu istifa manevrası ile seneyi kurtarır. Adam öyle bir duruma gelmiş ki çıkıp "Fenerbahçeliler ben sizin ağ… ..ım" dese ağzını açıp bekleyecek milyonlarca gerizekalı var.25 milyonluk gerzekler topluluğu olmaktansa 500bin kişilik olan bitenin farkında taraftar yeter.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: