Gürkut Gürsoy

Bir kez olsun sözünün arkasında dur ve istifa et!

In Uncategorized on Mayıs 16, 2010 at 11:34 pm

Biliyoruz sözünü tutan bir adam değilsin,
başka bir deyişle sözüne güvenilir bir erkek değilsin,
yani kısaca sözünün eri değilsin.

Ama bir kez olsun dediğinin ardında dur, hepimizi şaşırt ve sözünü tut.
GİT artık GİT.
İster İSTİFA ET GİT!
İstersen sadece ..GİT!
EK NOT: Aziz Yıldırım yönetiminin tüm üyelerinin istifa etmesi ve gelecek yönetimde kesinlikle görev almamaları gerekir.
Reklamlar
  1. aziz gitsin, sen gel. daha iyi yönetirsin, belli.

  2. az bile söylemişsin.Taraftarı müşteri zanneden, Fenerbahçe spor kulubünü babasının çiftliğiymiş gibi yöneten bu insan kılığındaki mahlukat artık Fenerbahçe taraftarının sömürerek elde etttiği artı değerin hesabını versin.Fener taraftar sevdiğini çok sever ama sevmeyi bıraktı mı dün geceki gibi olaylar olu.Bizi Gs ve BJK'den ayıran en temel özellik budur.

  3. Yeter artık, sadece kendi kasalarını dolduran, taraftarı soyan, 1 adım iler gitsek 3 adım geri götüren ve dün akşam bir kez daha yaşanan rezaletin, hüsranın başrol oyuncusu Aziz Yıldırım'dır. Hemen istifa etmeli ve bir daha bu kulübün hiç bir organında görev almamalıdır.

  4. Bu herif Fenerbahçe sayesinde para kazanan, servetini kat be kat büyüten bir işadamı. Fenerbahçe, Fenerbahçeli umrunda mı? Allah bize yaşattığı üzüntülerin çok daha fazlasını tez zamanda Aziz Yıldırım'a yaşatsın. DEFOL GİT AZİZ

  5. Yavaşşşşşş !!!!!! Önce terbiyeli olun sonra konuşun. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyorsa da hiç konuşmayın. Başkan mı atacaktı şampiyonluk golünü ? Bu takım İBB maçından sonra bir tek puan kaybetse şampiyonluğu kaybedecekti , etti de . O umutsuz noktadan bu noktaya gelen de bu takım . Ama olmadı . Olmadı oiye kompleksinizi kusmak hakkı doğmadı size .

  6. Yeter ulan. Defolsun gitsin. Şeytan görsün yüzünü. Şeytan bile tahammül edemez bu deliye. Kaybettiğimiz iki son dakika şampiyonluğunu geçtim, dün yaşanan o görüntüleri 100 yıl geçse temizleyemeyeceğiz. Bir de hala Aziz'i savunan suçu başkalarında arayan topluluk var ya onlarında ecdadını…

  7. Başkan atmayacaktı son golü. Başkan olacak o adam golü atacak kadroyu kuracaktı. 11 yıldır kuramadığı, golü atacak herkesi yolladığı bu takımı bu ruhsuzlara teslim ettiği için haklısınız suçlu başkan olamaz. Ancak onu doğurandır suçlu olan. DEFOL GİT AZİZ. BU TARAFTAR ARTIK SENİ İSTEMİYOR.

  8. 24 saat geçti. Neyi bekliyorlar? Ne cinlikler peşindeler yine? Bu sezonun suçlusu "anonscu" mu olacak? AY bunu başarır ancak yiyecek kaç gerizekalı bulunur? Bir ikisi burada yorum yazmışlar, demek ki AY daha çok siker bu salaklar sayesinde Fenerbahçeyi…

  9. DEFOL GİTBİR DAHA GERİ DÖNMEMEK ÜZERE DEFOL GİT AZİZ

  10. tüm yönetim topyekün defolsunlar. Fenerbahçeden uzak dursunlar.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: