Gürkut Gürsoy

Hoşgeldiniz! Taurasi ve Penny İstanbul’da…

In Diana Taurasi, fenerbahçe, Penny Taylor on Aralık 27, 2010 at 9:58 pm

Ligler tatile girmeden bir daha geriye gitmemeniz dileğiyle… Hoşgeldiniz. Kadın basketbolunun en büyük yıldızları sizlersiniz. Ve ne olursa olsun bizler sizinle gurur duyuyoruz. Bu formayı giydiğiniz için, bu forma için canınızı dişinize taktığınız için teşekkürler.

Ve Diana Taurasi; sonuç ne çıkarsa çıksın senin kalbimizdeki yerin asla değişmeyecek.

Seninleyiz.

Reklamlar
  1. Su resim her seyi anlatiyor.

  2. bugün ntvspor da kerem olayıyla eş tuttular bu olayı halbuki kerem olayı kampta yaşandı ve 2 oyuncuda çıktı doping ve kerem ben herkes ne yedi içtiyse yaptıysa onu yaptım dedi açık açık , ama hadi hepsini geçtim kerem ceza aldı da şimdi nerde ? rusya da mı ? hıncal diyor ki fener kovacak kovmak zorunda ! peki kerem olayıyla aynı bile olsa efes kerem i kovmuş mu ? bu nasıl iş ! taurasi dopingli çıksa bile fener kovmak zorunda değil ya da kovar cezası bitince tekrar geri alabilir bence bu gs lı medya bize baskı yapıyor bu konuda asıl beni üzen konu ise şu sırada hakemlere söven , sözleri dinlenmeyecek anlaşılmak istenmeyecek bi başkanımız olması bence bu olaydan en fazla 2 3 ay ceza alır taurasi ve geri döner ama bizi savunabilecek bir yöneticimiz yok ki !

  3. ntvspor’un son bir iki günlük vukuatlarına bakılırsa kerem olayı ile iş tutulması normal. birkaç saat önce ntvspor.net’e AA’dan Doping Kurulu Başkanının açıklamaları da düştü. Adam daha B numunesi açılmadan, soruşturma sürerken “B numunesi de pozitif çıkar” diyerek yorumda bulunuyor. Üstüne üstlük A numune testi pozitif çıkan sporcular derhal federasyona bildirildiği halde 25 gün sonra haberimiz oldu diye de açıklama yapıyor. Kim bu? Dopnig kurulu başkanı. Bir de hazret buyurmuş ki Karşıyaka futbol takımında organize doping yapılıyormuş doping ifşa edilmeliymiş falan filan. Acaba 1,5 sene önce Efes Pilsen organize doping yaparken neredeydi bu arkadaş çok merak ediyorum. Tuncay Özilhan ile biraları mı tokuşturuyordu??

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: