Gürkut Gürsoy

Burhan Felek Spor Salonu’nda Felekten Bir Gün

In Burhan Felek, fenerbahçe acıbadem, voleybol on Ocak 3, 2011 at 12:28 am

Pazar günü kendimi voleybola adadım. Sabah 11 de salondaydım. Önce TVF 50.Yıl Salonu’ndan Vakıfbank GSTT – Nilüfer Bld. Genç maçının sonlarını izledim. Bu VGSTT genç takımından ileride çok sayıda üst seviyede oyuncu çıkacaktır. Sonrasına Fenerbahçe – İller Bankası Gençler maçı vardı. Bizim genç kızlar ilerisi için hiç ümit vermiyor ne yazık ki… Geçtim büyük salona ve Aroma Bayanlar Voleybol 1.Ligi maçlarını izlemeye. Vakıfbank GSTT takımı rahat bir maçtan sonra Nilüfer Belediyeyi 3-0 geçti. Ardından Sarı Meleklerimiz yaklaşık 750 seyircinin izlediği maçta 2.set dışında zorlanmadan İller Bankasını 3-0 ile geçti.  Vakıf maçında neden oyuna hiç girmedi diye eleştirdiğim Zülfiyeyi ilk kez izleme fırsatı bulmuş oldum. Ancak Zülfiye nasıl bir pasör anlayamadım! İki set sonunda 8-9 servis attı. Çoğu bizim sahaya dönmedi ya da kolay sayı oldu. İki pozisyon pas verdi. Bir şey anlamadım yani. Eda’dan iyi servis atıyor bu kesin!

Nati - Annesi - BabasıMaç sonunda sahada Nati ve ailesi vardı. Anne-baba saha içinde sohbet ettiler kızlarıyla. Anasına bak kızını al dedikleri bu olsa gerek; Nati aynı annesi.

Bizimkiler salondan ayrıldıktan sonra Galatasaray Medical Park ile Ereğli Belediyesi karşı karşıya geldi. Ereğli son derece güzel bir oyunla ve net skorla 3-0 galip ayrıldı sahadan. Hoş ve keyifli bir voleybol pazarıydı. Tavsiye ederim.

Fenerbahçe Acıbadem – İller Bankası maçı resimleri için TIKLAYINIZ

Vakıfbank Güneş S TT – Nilüfer Belediye maçı resimleri için TIKLAYINIZ

Galatasaray Medical Park – Ereğli Belediyesi maçı resimleri için TIKLAYINIZ Bu resimlerde özellikle maç sonu Ereğli oyuncularının sevinç gösterileri önerilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: