Gürkut Gürsoy

Bu Sahalardan Diana Taurasi Geçti!

In Diana Taurasi, fenerbahçe on Ocak 7, 2011 at 9:55 am

Çok kısa sürdü. Çok hızlı geçti. Kalbimizdeki yeri yarın ne olursa olsun değişmeyecek! Bu salonlar görüp görebileceği en büyük oyuncuyu gördü.

Teşekkürler Diana Taurasi.

Teşekkürler kısa sürede yaşattığın tüm güzellikler için. Bir taraftar, hayatı boyunca döktüğünden fazla göz yaşını senin için dökmüştür. Bundan emin ol. Sen, bizim ülkemize ve bizim takımımıza on beden büyük geldin. Taşıyamadık seni. Taşıtmadılar. Gidişinden sorumlu olanların hepsinin yakasında olacak ellerimiz. Kimse sormazsa biz soracağız sensiz geçecek günlerin hesabını. Rahat ve huzur yüzü göremeyecekler. Kalamayacaklar o koltuklarda. Bu camiayı, sana sahip çıkamayan acizlerden temizleyeceğiz.

13 DIANA TAURASI

Bu forma bir daha giyilmesin bu takımda.

Bu yazıyı ilk 3 Ocak günü yazıp yayınlamıştık. Tekrar edelimReklamlar
 1. Dünyanın en iyi kadın basketbolcusunun sıradan bir lig maçında doping yapacağına inanmak için Fenerbahçe düşmanı olmak lazım.
  Bu olay sonrasında Penny’nin numune verme sırasındaki tepkisini de göz önüne alırsak kirli oyunlara kurban gitmek istemeyen dünya çapında yıldızların buraya ve özellikle Fenerbahçe’ye gelmelerini beklemek hayal olur bundan sonra .
  Bu oyunun ötesini görmeyen ve gereğini yapmayan yöneticiler bununu hesabını bu klubün gelecekte alması kesin olan uluslarası ve ulusal başarıların kaybedilmesi ile hepimize ödetecekler.
  Taurasi’ye sahip çıkmak Fenerbahçe’nin geleceğine sahip çıkmaktır.
  Bu oyunun başka alanlara kaydığının somut bir örneğidir.
  Not:
  Porof. atasü den aldıkları ilhamla veye sahip oldukları fizik ötesi güçler sayesinde ntv sporun haber spikerlerinin taurasi b numunesi haberlerinin arkasına sıkıştırdıkları ” 2 yıl ceza alması gündemde” cümlesini onların ve ilk söyleyenin ağzına tıkamayan yönetime de buradan en derin saygılarımı(!) sunuyorum.
  Narkotik madde ile organize şekilde doping alan efes ve kerem olayında tüm iyimserliğini takınan ve 1 yıl cezayı bile çok bulan , dünya şampiyonasına katılacak diye “ohhh” çeken tüm sahte spor severlere de Allah cezanızı versin diyorum.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: