Gürkut Gürsoy

Sizinle Bir Dakika Umutlandırıyor Bizi…

In Diana Taurasi, Fenerbahçe on Şubat 28, 2011 at 12:50 pm

Müjdemi isterim!

Aziz Yıldırım’ın “çok ağır hesap sorarım” sözünden korkup tir tir titreyen basketbol federasyonu Fenerbahçe’ye Dee ve Penny için 1 haftalık fırsat açtı ya..! Bizim basketbol şubesinden sorumlu, NBA da bile ismi duyulunca hazırola geçilen yöneticimiz Semih Bey* açıklama yapmış:

“Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde bu konuşmayı yapıyorum. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde bir yıl uğraşarak getirdiğimiz Diana Taurasi’yi, yine Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde görevde kalan TBF nin aciz davranışları ile bir dakikada kaybetmiştik. Şimdi Sayın başkanımız Aziz Yıldırım’ın korkutucu çıkışı ve tehditleri sayesinde altına kaçıran TBF nin bir haftalık fırsat teklifini Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde sevinçle karşıladık. Ancak Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde anladık ki Diana ve Penny dönmeyecekler. İşte bu sebeple takımımızın mağdur olmaması için Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde görevde kalan ben Semih Özsoy ve Didem Akın bacım antremanlara başladık. Haftaya sahadayız. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde takımımızı şampiyon yapacağız. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde bizi izleyen taraftarımıza duyuruyorum.”

*Semih Bey (Sayın başkanımız Aziz Yıldırım sayesinde basketbol dünyasının tanıdığı muhteşem spor adamı, basketbol duayeni, üstün yönetici dna sına sahip kravatsız kişi)

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: