Gürkut Gürsoy

Devletin Koruduğu Ziraat Bankası Çalışanları

In 5149 sayılı kanun, sporda şiddet, Uncategorized, ziraat bankası on Nisan 15, 2011 at 9:37 am

Sporda şiddet yasası! Kime karşı uygulanabilir? Bu sorunun cevabını biliyoruz! Peki kime karşı uygulanamaz? Cevabımız; devletin bankası Ziraat Bankası’nda çalışan Fenerbahçe düşmanları için. Bir başka cevabımız devletin bankası Ziraat Bankası’nın kasasından alınan paralarla salona taşınan, bedava içeri sokulan, polisin ve özel güvenliğin dokunamadığı, hakemin anons bile yaptıramadığı çapulcular için. 13 Nisan 2011 günü Başkent Spor Salonu’nda yapılan maçta (Ziraat Bankası-Fenerbahçe) yaşanan olay ile ilgili kulübümüzün aslına bakarsanız çok hafif kalan açıklamasını okumanızı rica ediyorum-> KINIYORUZ 

İki Fenerbahçe taraftarını linç etmeye kalkan devletin bankasının çalışanları ile devletin bankası tarafından salona getirilmiş çapulcuları tanımanız için fotoğrafları yayınlıyorum. Son resimdeki elleri belinde olan takım elbiseli geçtiğimiz yılda provakasyonda bulunmuş ve oyuncularımıza, idari heyetimize fiili ve sözlü davranışlarda bulunmuştu. Hakkında hiç bir işlem yapılamadığından bu sene fazlasını yapmayı kendisine hak görmüş. Ne yazmıştık ilk başta? Bu sporda şiddet yasası kimlere neden dokunamaz diye sormuştuk değil mi?

İyi bakın bu resimdekilere. Sizin bizim vergilerimizle, paralarımızla maaş alan Ziraat Bankası çalışanı bunlar. İki Fenerbaçe taraftarını linç etmeye çalışan ve devletin polisinin dokunamadığı, devletin bankasının maaş verdiği çapulcular bunlar.

Devlet zırhı ile saldır Ziraat çalışanısaldır ziraat çalışanı, arkanda devlet vardevlet korur ziraat çalışanı vururBu adam kim? her sene olayların başında? Kim koruyor?

Bir tek kişi bile sporda şiddet yasasından ceza almadı almayacak! Çünkü bu yasa banka çalışanları ve bankaca salona taşınan çapulcular için değil! Bu yasa bizler için, taraftarlar için, takımına aşık insanlar için.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: