Gürkut Gürsoy

Fenerbahçe 71 Galatasaray 72 (3-2)

In Aziz Yıldırım, çubuklu forma, basketbol, Basketbol Federasyonu, Beko Basketbol Ligi, Darjus Lavrinovic, endüstriyel, fenerbahçe ülker, fenerbahçe taraftarı, fenerbahçe yönetim kurulu, Fenerbahçelilik, Galatasaray Cafe Crown, Genç Fenerbahçeliler, gfb, grup ck, Kaya Peker, Neven Spahija, Oğuz Savaş, Sarunas Jasikevicius, Semih Özsoy, TBF, turgay demirel, şampiyonluk on Haziran 15, 2011 at 10:58 am

Kazanan haklıdır. Kazanmayı dün bizden daha çok istediler. Bizden daha konsantre çıktılar. Ve kazandılar. Maçın son 0,96 saniyesinde gelen basketle Galatasaray maçı aldı. Kaybetmek elbette kötü. Ancak biz sadece maçı değil uzun zamandır yazdığımız gibi tribünü kaybettik. Gelecek sezon yeni salonda tribün grupları sahaya hakim yerlerde olmayacaksa bu işi bitmiştir. Bu seri tekrar Sinan Erdem Opera ve Bale Salonu’na gelirse 50% destekli imamın ordusunun keyfi davranışlarını engelleyecek basiretli yönetimimiz olmadığından tiyatro düzeninde bale izleme kuralları dahilinde maç izlemek tavsiye edilir. Hani maç tv de o kanalda bu kanalda izlenir olayı var ya yalan. Maç Sinan Erdem Opera ve Bale Salonu’nda oturarak ve sessizce izlenir.

Genç Fenerbahçeliler

Genç Fenerbahçeliler

Maraton üst ve pota arkasında kendini parçalayan arkadaşlar kendinize yazık ediyorsunuz. İmamın ordusunun keyfi uygulamalarına maruz kalıyorsunuz. Değmez, inanın değmez. Girmeyin salona ya da oturun gıkınızı çıkarmayın. Çekirdekçiler şampiyonluk balosu kutlayacak rahatsız etmeyin lütfen!

Genç Fenerbahçeliler

Genç Fenerbahçeliler

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: