Gürkut Gürsoy

Kardeşimsin Loran

In digiturk, Fatih Terim, Fenerbahçe, Galatasaray, Hasan Şaş, Lig TV, Loran Vayloyan on Nisan 25, 2012 at 11:55 am

İçi boş linç kültürü iş başında. Kardeşimiz Loran Vayloyan’ın işten atılması için uğraşmaları bir yana açık açık tehdit ediyorlar. Bu ülkenin adalet sağlayıcı kurumlarından bir şey beklediğimiz yok. Emniyet desen zaten kendisinden olmayana emniyetsiz. Ancak bu ülkede basın yayın kuruluşları var. Bu ülkede demokratik kitle örgütleri var. Bu ülkede demokratlığına inandığımız insan hakları savunucuları var. İşte bunlar da susup durumu önemsemiyorlar ise iş işten geçtikten sonra “Kardeşimsin Loran” demenin lüzumu yok.

Ben Loran’ı çok uzun yıllardır tanıyorum. Bu yüzden KARDEŞİMSİN LORAN diyorum. Ben Loran’ın kılına zarar gelmesi durumunda hesabını sormaktan çekinmeyecek çok kardeşinden birisiyim. Biliyoruz Loran bizden böyle bir karşı atak beklemez. Zaten aklı selim insanlar bu noktaya gelmez. İki günlük süreçin geldiği nokta; birileri Loran’ı ve Loran üzerinden bizleri tehdit ediyor. Ve tüm bu olan bitenlere tepkisizlik zirve yapmış durumda. O halde ben kendi adıma şunu rahatlıkla yazabilirim:

FT ve HŞ ikilisi dahil olmak üzere kahpelikte sınır tanımaz Fener düşmanı tüm kişi ve camialara; kaş yarası bantla kapanır, götünüzdeki yara asla kapanmaz. Sabrımızı çok sınamayın bardak taşmak üzere.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: