Gürkut Gürsoy

Yazık Ettin Aydın Hocam!

In aydın örs, Aziz Yıldırım, Fenerbahçe, fenerbahçe ülker, fenerbahçe yönetim kurulu, Semih Özsoy on Haziran 19, 2012 at 9:31 am

Aydın Örs

Aydın Örs istifasını açıklamadan 10 gün önce Metris’e başkanımızı ziyarete gider. Ziyarette başkanımıza “sizin bunca sorununuz arasında sizi üzmemek için hep sustum ancak ciddi sıkıntılarım var şubede” der.

Başkan “Ali Yıldırım gelecek bugün, onunla konuşacağım ve gelip sizinle konuşmasını tüm sıkıntılarınızı çözmesini söyleyeceğim” diyerek Aydın Örs’ü yola koyar.

Aydın hoca bekler ancak Ali Yıldırım 4-5 gün geçmesine rağmen Aydın hocaya uğramaz hatta aramaz. Aydın Örs bir kez daha başkanla iletişim kurar. Cevap aynıdır. Ve Ali yıldırım kongre günü dahil olmak üzere Aydın Örs ile görüşmez. Aydın Örs istifasını hazırlar ve kulübe sunar. Kulüpte beklenen hatta geç kalınmış bir istifadır ve hemen işleme konulur.

Ali Yıldırım Metris ziyareti sonrası basketboldan sorumlu yöneticimiz ile görüşür  ve şubeden sorumlu yöneticinin ‘Aydın Örs ile çalışmak istemediğini’ öğrenir. Burada tavrını yönetim kurulundaki arkadaşından yana koyar ve Aydın hoca ile 10 gün boyunca konuşma gereği duymaz…

Sevgili Aydın hocam, ikinci kez göreve başladığınızda ilk yapmanız gerekenleri yapmayıp hepimizce malum isimlerle çalışmayı devam etmeyi kabul ettiniz. Yetmedi şubede canla başla çalışan insanların görev yerlerini değiştirirken sizi arkanızdan vuranları ödüllendirdiniz. Zaten yaptığınız her hareket sizin bu istifanızın yolunu hazırlıyordu. Ne yazık ki son 1.5 sene boyunca yapmanız gereken hemen hiç bir şeyi yapmadınız o şubede..! Ve en sonunda sessiz sedasız gittiniz.

Yazık ettiniz; hem basketbolumuza hem de sizleri çok seven, sizin için sokaklara inen taraftarlara.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: