Gürkut Gürsoy

O Güne Kadar Hoşçakal Kaptan!

In Alex de souza, Aziz Yıldırım, Ölü Ozanlar Derneği, Dead Poets Society, Fenerbahçe, fenerbahçe taraftarı, Fenerbahçelilik, My Captain, vefa on Ekim 9, 2012 at 1:31 am

Haksızlığa karşı isyan ediyoruz. Vefasızlığa karşı isyan ediyoruz. İtibarsızlaştırmaya karşı isyan ediyoruz. 3 Temmuz’da başkanımız nezdinde Fenerbahçemiz için direndik. Savcılara, hakimlere, polise, medyaya, cemaate ve bunların tüm komplolarına karşı direndik. Başkanımızı çirkin tezgahlarla sindirmeye çalışmalarına isyan ettik.

İsyanımız haksızlığa, vefasızlığa, adaletsizliğe karşıydı. Durum aynı. Vefa yok, adalet yok. O yüzden

Oh Captain,

My Captain!

diyen bizler yine sıraların üstündeyiz. 3 Temmuz’da olduğu gibi. Alttaki videoyu iyi izleyin. Ölü Ozanlar Derneği filmini bilenler için anlaşılması kolaydır. Hepimiz aynı sınıftayız. Sınıfımız Fenerbahçe. Sıranın üstündekiler bizleriz. Bugün Alex için üzülen ve tepki koyan bizler. Oturanlarda var bu sınıfta. Fenerbahçeliler ancak bu sefer sessizler. Aynı sevdanın haşarı çocuklarıyız biz. Siz hain dersiniz biz direnişçi. Haksızlığa ve vefasızlığa DİRENDİK, DİRENECEĞİZ!

Başkanımızı teslim etmedik. Kaptanımıza Vefa göstereceğiz.

Hoşçakal büyük kaptan. Çok yakında bir gün  bu stadın çimlerine ayak basacak ve hak ettiğin alkışlarla, tezahüratlar eşliğinde o sahada veda edeceksin çubuklu formaya. Gözyaşlarını o güne sakla. Bizi de daha fazla ağlatma. Özür dileriz seni yeterince savunamadık. Resmi otorite saldırsaydı kolaydı da… Kaptanımızı kardeşlerimize karşı savunmak zor oldu belki o yüzden…  Hakkını helal et. Bizden yana helal olsun.

Felipe'nin babası

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: